Dawnych wspomnień czar: Nadchodzi Blackberry Classic

Opublikowano: 2014-09-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-blackberry-classics-1Firma BlackBerry wprowadzi na rynek model o nazwie Classic. Dla tych, którzy nie lubią radykalnych zmian, a przyzwyczajenie jest ich drugą naturą.

Pod koniec sierpnia 2014 roku Teleguru informowało o zapowiedzi wprowadzenia na rynek nowego modelu BlackBerry Passport, który ma się wyróżniać między innymi nowatorską konstrukcją klawiatury. Teraz kanadyjski producent ma ofertę dla tych, którzy za nowościami nie przepadają.

news-blackberry-classics-2

Mowa o smartfonie BlackBerry Classic, zwanym także BlackBerry Q20. Już na pierwszy rzut oka widać, że telefon ma nawiązywać swoją obudową oraz funkcjami do znanych od lat modeli tego producenta. Zostanie wyposażony w tradycyjną klawiaturę QWERTY, trackpad, a także przyciski przeznaczone do odbierania i odrzucania połączeń telefonicznych.

news-blackberry-classics-4

Na temat specyfikacji zapowiadanego smartfona na razie nie wiadomo zbyt wiele. Z przecieków docierają informacje o tym, że ma zostać wyposażony w procesor Snapdragon S4 oraz 2 GB pamięci RAM. Obraz będzie wyświetlany na ekranie o przekątnej 3.5 cala. Telefon ma pracować pod kontrolą systemu Blackberry OS 10.3.

Premiera BlackBerry Classic jest przewidywana na listopad 2014 roku.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.