Design HTC One A9 zostanie z nami na dłużej

Opublikowano: 2015-10-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc_one_a9-design-1HTC jest zadowolone ze swojego najnowszego smartfona One A9 i zapowiada, że kolejne modele w jego portfolio będą nim inspirowane, co zdaniem Jacka Tonga – szefa południowoazjatyckiego oddziału firmy – oznacza wejście w nową, modną fazę.

Zarówno smartfony z flagowej linii One M, jak i Desire, w skład której wchodzą propozycje od najniższej do średnio-wysokiej półki, otrzymają wygląd podobny do HTC One A9, który jest ewolucją wzornictwa z HTC One, jednak nie sposób nie odnieść wrażenia, że wiele w nim odniesień do konkurencyjnych rozwiązań – głównie Apple i jego iPhone’ów. Jack Tong nie zdradził nic na temat materiałów jakie zostaną użyte w nowych smartfonach. Jeżeli można za coś pochwalić HTC One A9, to właśnie za aluminiową, smukłą obudowę unibody, więc ciekawe, jak zostanie to rozwiązane w poszczególnych modelach. Liczymy jednak, że znacząco zmniejszone zostaną boczne ramki, co z pewnością przełożyłoby się na przyjemniejsze dla oczu doznania.

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.