Deutsche Telekom zbiera zamówienia na nowe iPhone-y

Opublikowano: 2015-08-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-apple-iphone6s-informacjeTegoroczne iPhone’y 6S i 6S Plus nie zostały jeszcze zapowiedziane, a niektórzy już zaczynają przyjmować na nie rezerwacje. Deutsche Telekom uruchomił internetową przedsprzedaż smartfonów.

Niemiecki operator komórkowy pozwala zainteresowanym składać wczesne zamówienia na nowe iPhone’y – podaje serwis Apfelpage.de. Oznacza to, że konsumenci mogą zarejestrować się w systemie, wyrażając swoją chęć kupna urządzenia, dzięki czemu będą mieli zapewnioną preferowaną metodę wysyłki produktu w momencie rynkowego debiutu. Jest to wiec swego rodzaju przedsprzedaż, jednak nie trzeba nic płacić za złożone zamówienie. Oferta jest ważna tylko dla osób mieszkających w Niemczech.

W tej chwili żaden inny operator czy sklep nie wystartowały z podobną inicjatywą. Dla Deutsche Telekom z kolei nie jest to nic nowego – w przeszłości organizował on tego typu akcje dla starszych iPhone’ów.

Premiera iPhone’a 6S i 6S Plus odbędzie się najprawdopodobniej 9 września tego roku.

Źródło: Ubergizmo

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.