Doładowania Mobile Vikings kanałami sieci Play

Opublikowano: 2016-05-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pozostali operatorzy #prepaidy

news-mobile_vikings-2Mobile Vikings poinformował o możliwości zasilenia konta prepaid przy pomocy wszystkich kanałów doładowań sieci Play.

Od teraz użytkownicy Mobile Vikings mogą zwiększyć środki na swoim koncie na wiele nowych sposobów, korzystając ze strony banku, poprzez serwisy typu doladowanie.pl czy tutajdoladuj.pl, tradycyjne karty zdrapki, doładowania elektroniczne online, a także w wielu punktach sprzedaży – salonach Play, sklepach spożywczych, kioskach czy hipermarketach na terenie całej Polski.

Doładowanie kanałami sieci Play dotyczy tylko taryf głosowych.

news-mv-doladowania

Niewykorzystany wcześniej pakiet Internetu zostanie zsumowany z tym z nowych doładowań, a jego ważność zostanie wydłużona o ilość dni wskazaną powyżej, licząc od momentu doładowania.

Więcej informacji:

Źródło: Mobile Vikings

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.