Dostęp do konta Orange w smartfonie bez logowania

Opublikowano: 2016-02-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #pakiety / usługi

news-moj-orange-1Użytkownicy sieci Orange mają możliwość skorzystania z części funkcji aplikacji Mój Orange bez konieczności logowania.

Zmiany zostały wprowadzone w nowej wersji aplikacji dla smartfonów z Androidem i Windows Phone (iOS w późniejszym terminie). Od teraz automatycznie wykryje ona numer telefonu i udostępni abonentowi informacje o stanie konta oraz dostępnych zniżkach i promocjach, listę włączonych usług czy też możliwość doładowania numerów. Jedynym zaleceniem jest dostęp do Internetu przez sieć Orange. W przypadku korzystania z Wi-Fi, aplikacja nie będzie mogła wykryć danego numeru telefonu, aczkolwiek użytkownikowi zostanie zaproponowane szybkie logowanie przez tymczasowe hasło SMS.

Pozostałe funkcje w Mój Orange, np. dostęp do informacji o płatnościach czy koszty wykonanych połączeń – tak jak do tej pory wymagają zalogowania do własnego konta.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.