Duety i rodziny płacą mniej w nowej kampanii reklamowej Play

Opublikowano: 2016-06-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #wideo

news-play-duetW ubiegłym tygodniu Play zaprezentował nowe Formuły Solo, Duet i Rodzina. Ofertę wspiera kampania reklamowa z udziałem Piotra Adamczyka, Agnieszki Dygant i Pascala Brodnickiego.

Nowe Formuły to oferta abonamentowa dla klientów indywidualnych, dostępna w opcji S, M oraz L. Oznacza to, że klienci mają do wyboru trzy warianty umowy, różniące się wysokością miesięcznego zobowiązania i wliczonymi w tę kwotę usługami. Dla przykładu, najtańsza Formuła Duet (oferta na dwie karty SIM) to 5 GB Internetu, minuty do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne oraz Stan Darmowy, dodatkowa karta do Internetu i nielimitowany Tidal za 55 zł miesięcznie.

Więcej szczegółów tutaj.

Play przygotował również kampanię reklamową, wspierającą nową ofertę, której twarzami zostali Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant i Pascal Brodnicki. Skupia się ona przede wszystkim na Formułach Duet i Rodzina.

news-play-adamczyk news-play-dygant news-play-pascal

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.