Duży pakiet bezpłatnego Internetu w taryfie Mix w T-Mobile

Opublikowano: 2014-12-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #mixy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-tmobile-internet-pakietOd 1 stycznia klienci sieci T-Mobile korzystający z ofert Nowy Mix mogą liczyć na prezent w postaci bezpłatnego pakietu 12 GB do korzystania z Internetu przez rok.

Oferta skierowana jest do osób przedłużających i dołączających do oferty MIX po 1 stycznia 2015 roku (zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi). Pakiet danych 12 GB będzie można wykorzystać przez 365 dni (wyłącznie w zasięgu LTE). Oprócz tego dla użytkowników MIX jest dostępny darmowy, odnawialny co miesiąc pakiet 100 SMS/MMS na połowę lub cały okres trwania umowy w zależności od wybranej taryfy.

news-tmobile-internet-pakiet1

Oferta obejmuje umowy na 24 doładowania w kwotach równych – 35 lub 60 zł bez telefonu – lub rosnących po dwunastu doładowaniach, czyli 35 zł przez 12 doładowań, a potem 70 zł oraz odpowiednio 60 i 120 zł.

Taryfa MIX jest również dostępna w pakiecie z popularnymi smartfonami w atrakcyjnych cenach. Już od 9 zł można nabyć takie telefony jak chociażby Samsung Galaxy Trend Plus, czy LG F60. Ponadto oferta dostępna jest z dodatkowymi usługa, takimi jak MyBox, WiMP oraz strefa T-Mobile w Player.pl.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.