Dwa nowe smartfony Huawei na IFA 2016

Opublikowano: 2016-08-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-huawei-ifa-2Już niedługo targi elektroniki użytkowej w Berlinie, w trakcie których powinniśmy poznać wiele interesujących urządzeń. Na IFA nie zabraknie Huawei, które ma w zanadrzu kilka nowości. Czego możemy oczekiwać?

Richard Yu, CEO Huawei, opublikował w serwisie Weibo dwie grafiki zapowiadające nadchodzące smartfony. Przynajmniej jeden z nich ma być modelem z zupełnie nowej serii i średniej klasy. Niewykluczone, że będzie to propozycja dla kobiet, o czym wspominały wcześniejsze plotki, określając urządzenie jako Huawei Nova. Niestety brakuje jakichkolwiek informacji odnośnie specyfikacji, więc na ostateczne wyjaśnienie i ewentualne niespodzianki musimy poczekać do czwartku, 1 września.

Na IFA 2016 nie należy się natomiast spodziewać następcy Mate 8 czy Mate S. Jeden z przedstawicieli Huawei potwierdził, że prezentacja nowych Mate’ów nastąpi za około 2 miesiące.

news-huawei-ifa news-huawei-ifa-1

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.