Dwie wersje Galaxy Note 6. Na jaką zdecyduje się Samsung?

Opublikowano: 2016-04-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-samsung-galaxy-note-5Premiera Galaxy Note 6 już za kilka miesięcy. Obecnie, jak donoszą źródła, trwają testy dwóch prototypów, z których Samsung wybierze jeden, który ostatecznie trafi na rynek.

Z najnowszych doniesień wynika, że Samsung opracował dwa modele Note 6. W sprzedaży ujrzymy jednak tylko jeden z nich – standardowy (flat) lub z podwójnie zagiętym ekranem (edge). Aktualnie nie wiadomo, na jaki z nich postawi koreański producent, choć spekuluje się, że prawdopodobnie będzie to drugi z wariantów. W ten sposób Galaxy Note 6 będzie służył jako następca zarówno Galaxy Note 5, jak i Galaxy S6 Edge+.

Specyfikacja phabletu ma obejmować 5.8-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, nową wersję procesora Exynos 8 Octa lub Snapdragona 823, 6 GB RAM, minimum 32 GB pamięci wbudowanej, aparat 12 Mpix znany z S7 i S7 Edge oraz akumulator o pojemności 4000 mAh. Urządzenie ma pracować na Androidzie N.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.