E-faktura przekonała do siebie miliony klientów Orange

Opublikowano: 2015-12-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-efaktura-orangeOrange pochwalił się, że do tej pory ponad 5 milionów jego klientów zrezygnowało z papierowych faktur na rzecz bardziej ekologicznych, elektronicznych odpowiedników.

Tylko w tym roku Orange przybyło milion klientów korzystających z e-faktur zamiast papierowych rachunków. Od zwykłej faktury, elektroniczna rózni się tak naprawdę jedynie drogą dostarczenia. E-faktura przesyłana jest bezpośrednio na wskazany adres e-mail bądź udostępniana na indywidualnym koncie klienta na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej operatora.

Orange Polska jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła na dużą skalę wprowadzanie elektronicznych faktur i włączyła się w popularyzację tego wygodnego i ekologicznego, „bezpapierowego” rozwiązania. Ponadto, aktywnie wspiera e-faktury, chociażby poprzez obniżanie opłaty za usługi, dla klientów z nich korzystających. Operator od lat ogranicza liczbę wszelkich wydruków i promuje elektroniczną formę obiegu dokumentów we wszystkich obszarach swojej działalności, działając na rzecz środowiska.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.