E-płatność nareszcie dostępna dla klientów sieci Play

Opublikowano: 2014-11-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-play-epłatnośćPlay uruchomił usługę płatności internetowej za pośrednictwem strony Play24. Dzięki temu abonenci sieci będą mogli opłacać swoje faktury w prosty i przejrzysty sposób przy użyciu wspomnianego portalu.

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że klienci telekomów coraz częściej padają ofiarą cyberprzestępców wysyłających fałszywe faktury, które na pierwszy rzut oka są łudząco podobne do oryginalnych. Play w końcu jednak wprowadziło usługę umożliwiającą dokonanie szybkiej płatności. Wystarczy zalogować się na konto w serwisie Play24, wybrać zakładkę „faktury”, gdzie pojawia się lista dokumentów opłaconych oraz czekających na uregulowanie, a następnie wcisnąć przycisk „Zapłać teraz”. Potem wystarczy wybrać metodę płatności, podać adres e-mail i numer telefonu. Należy dodać, że do przelewu doliczana jest prowizja dla pośrednika, czyli Blue Media S.A. w wysokości 50 groszy.

System e-płatności obsługuje m.in. karty płatnicze MasterCard, Maestro i Visa oraz ponad 20 różnych banków.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.