Ericsson nadal będzie serwisował sieci Netii

Opublikowano: 2016-05-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #wyniki / raporty

news-ericssonEricsson i Netia podpisały aneks do aktualnej umowy serwisowej, potwierdzając tym samym, że będą kontynuować współpracę do końca 2017 roku. Na mocy umowy, Ericsson jest odpowiedzialny za serwisowanie i zarządzaniem sieciami Grupy Netia.

Netia ogłosiła w marcu 2016 roku nowy program strategiczny, który ze względu na rozwój firmy i plany inwestycyjny wpłynie na zakres usług świadczonych obecnie przez Ericsson. Według nowych warunków współpracy, Grupa Netia przejmie z końcem 2016 roku odpowiedzialność operacyjną za utrzymanie usług abonenckich wykonywanych zdalnie oraz w terenie.

Jacek Wiśniewski, dyrektor techniczny Netii, mówi: „Ericsson jest naszym zaufanym i zaangażowanym partnerem biznesowym od ponad 10 lat. Wiemy, że możemy na nim polegać, szczególnie w czasie rozwoju i dużych inwestycji. Jesteśmy zadowoleni z kontynuacji naszej współpracy – postrzegamy Ericsson jako silnego i wartościowego partnera”.

Mats Otterstedt, szef Ericsson w regionie Europy Centralnej, mówi: „Współpraca firmy Netia z firmą Ericsson, oparta na wspólnym zaufaniu, jest modelowym partnerstwem w naszej branży. Kontynuacja umowy serwisowej jest dowodem na spełnianie przez nas wymagań Netii, dotyczących wsparcia strategicznego programu operatora oraz zdolności Ericsson do zmiany i dostosowania świadczonych usług do zmieniających się wymagań klienta”.

Źródło: Ericsson

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.