Fair Play - program zmiany warunków umowy w Play

Opublikowano: 2016-03-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #pakiety / usługi

news-fair_play-3Play rusza z nowym programem Fair Play, dzięki któremu klienci operatora będą mogli zmienić warunki zawartej umowy i dokonać wymiany zakupionego urządzenia.

Fair Play to program przeznaczony dla nowych klientów oraz tych, którzy przedłużają umowę z Play. Jest on dostępny we wszystkich salonach sprzedaży w dowolnej promocji abonamentowej (B2C, B2B, DATA). W ramach tego rozwiązania możliwa jest jednorazowa zmiana warunków umowy dla danego numeru abonenckiego (np. wysokości zobowiązania), wymiana urządzenia na nowe oraz rezygnacja z dotychczasowej oferty (tylko dla nowych umów). Z programu można skorzystać w ciągu 30 dni od momentu zawarcia kontraktu.

Opłaty za korzystanie z Fair Play:

  • 0 zł za podwyższenie abonamentu i zwrot różnicy w cenie urządzenia
  • 0 zł za obniżenie abonamentu i dopłata do ceny urządzenia
  • 99 zł za anulowanie umowy i naliczenie opłaty za korzystanie z urządzenia (49 zł, 99 zł, 149 zł lub 399 zł, w zależności od grupy cennikowej urządzenia)

news-fair_play-1 news-fair_play-2

Twarzą kampanii reklamowej programu Fair Play został trener reprezentacji Polski w piłce nożnej – Adam Nawałka. W spotach zobaczymy Agnieszkę Chylińską i Kubę Wojewódzkiego, którzy reklamują również ofertę Internetu 4G LTE Ultra w Play.

Źródło: Play, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.