Finalny Android 7.0 Nougat już w najbliższy poniedziałek

Opublikowano: 2016-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #systemy operacyjne

news-android-nougat-1Evan Blass jakiś czas temu ujawnił, że najnowsza wersja Androida zostanie udostępniona w sierpniu. Doniesienia te zdaje się potwierdzać kanadyjski operator Telus.

Android 7.0 Nougat jest już coraz bliżej. Jedna z kanadyjskich sieci telekomunikacyjnych opublikowała listę aktualizacji planowanych na ten miesiąc, z której wynika, że nowy Android zawita do pierwszych smartfonów w przyszłym tygodniu, dokładniej 22 sierpnia. Nie powinno być zaskoczenia, że będą to modele LG Nexus 5X i Huawei Nexus 6P. Telus zaznacza jednak, że wszystkie daty są przypuszczalne i mogą ulec zmianie.

news-android-nougat-premiera

Następne w kolejce po Nougata będą nadchodzące Nexusy od HTC, ukrywające się pod kryptonimami Marlin i Sailfish. Pewne jest również to, że na starcie otrzyma go LG V20, którego premiera zaplanowana jest na 6 września.

Źródło: Mobilesyrup

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.