Flagowce Samsunga wyłącznie z zakrzywionymi ekranami? Jest na to szansa

Opublikowano: 2016-08-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy-edgeSamsung może całkowicie porzucić płaskie ekrany w smartfonach z linii Galaxy S, produkując jedynie warianty edge.

Jak ujawnił Dong-jin Koh, szef mobilnej dywizji Samsunga, firma rozważa wprowadzenie zakrzywionego wyświetlacza do każdego przyszłego modelu Galaxy S i rezygnację ze standardowego rozwiązania. Miałby to być element rozpoznawalny tych smartfonów, którego dopełnieniem byłoby odpowiednio oprogramowanie i przyjazne użytkownikom funkcje związane z ekranem.

Zarówno Galaxy S6, jak i Galaxy S7 pojawiły się na rynku w towarzystwie modeli edge, które jak pokazują wyniki sprzedaży, cieszą się większą popularnością od swoich „zwykłych” braci. Dzięki temu inny flagowiec Samsunga – Galaxy Note 7 – zadebiutował wyłącznie z zakrzywionym panelem, choć bez dodatkowego dopisku w nazwie. Co prawda może to być jedynie eksperyment, jednak w przypadku sukcesu tegorocznego Note’a (w co nietrudno uwierzyć) kolejne flagowce Koreańczyków, poczynając od Galaxy S8, mogą kontynuować nowy trend.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.