FootboLove emocje dla posiadaczy Sony Xperii Z5 i Xperii M5

Opublikowano: 2016-03-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-konkurs-uefa-1Sony ruszyło z nowym konkursem dla posiadaczy wybranych smartfonów Xperia – FootboLove Emocje. Można w nim wygrać wyjazd na finał piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które w dniach od 7 do 31 marca kupią w sieci T-Mobile lub w sieciach handlowych jeden ze smartfonów serii Xperia Z5 lub Sony Xperię M5. Aby wziąć udział w zabawie trzeba zarejestrować się na konkursowej stronie www.sonymobile.com/footbolove i nagrać maksymalnie 15-sekundowy filmik pokazujący radość z kibicowania ulubionej drużynie. Warto dodać, że w nagraniu należy wykorzystać funkcje Timeshift Video.

Kolejnym krokiem jest wstawienie filmu na profilu uczestnika zabaw w serwisie YouTube lub Vimeo (koniecznie jako film publiczny) i dołączenie linku do tego wideo do formularza znajdującego się na stronie konkursowej.

Zgłoszenia można wypełniać do 3 kwietnia. Wyniki konkursu zostaną przedstawione 6 kwietnia 2016 roku. Najlepsi uczestnicy zabawy otrzymają wyjazd dla dwóch osób na finał UEFA Champions League, przeznaczony dla nabywców smartfonów w sieci T-Mobile, a także wyjazd (również dwuosobowy) dla klientów, który zakupili telefon w sieciach handlowych.

Źródło: Sony

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.