Formuły Mix Play: 2 razy większe pakiety internetowe

Opublikowano: 2014-09-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #mixy #pakiety / usługi

news-play-elastycznaformulamix-1
Operator uatrakcyjnił Formułę Mix z Internetem i Elastyczną Formułę Mix poprzez podwojenie obligatoryjnych pakietów internetowych.

Najważniejsze jednak, że ich ceny nie zostały zmienione i np. klienci, którzy podpiszą umowę na najwyższą taryfę Elastycznej Formuły Mix Play, za 20 zł będą otrzymywać aż 4 GB danych. Trochę mniej korzystne, ale nadal atrakcyjne są ceny paczek przy niższych kwotach obowiązkowego doładowania. Niestety, aktualizacja nie dotyczy użytkowników, którzy podpisali umowę przed jej wprowadzeniem.

Oczywiście, Play nie omieszkało stworzyć kampanii reklamowej związanej z tym zagadaniem. W efekcie, telewidzowie znów mają okazję oglądać Kamila Bednarka, który w śpiewny sposób informuje o większych pakietach w Elastycznej Formule Mix. Osoby, które wcześniej nie widziały tego spotu mogą go obejrzeć poniżej.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.