Gadu-Gadu niekwestionowanym liderem usług mobilnych w Polsce

Opublikowano: 2014-10-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Internet mobilny #wyniki / raporty

news-gadugadu-wyniki1Komunikator GG cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród użytkowników polskiego Internetu mobilnego.

Jak wynika z danych opublikowanych w Megapanel PBI/Gemius, dotyczących sierpnia bieżącego roku, komunikator internetowy GG może pochwalić się wynikiem na poziomie 402 milionów odsłon. Drugi na liście, portal onet.pl osiągnął rezultat 371 milionów. Pierwszą trójkę zamyka witryna wp.pl z 312 milionami odsłon. Reszta stawki plasuje się daleko w tyle za wymienionymi usługodawcami, notując wartości poniżej 100 milionów.

Spośród powyższej listy najpopularniejszych witryn i usług mobilnych w Polsce, warta odnotowania jest również pozycja drugiej, należącej do spółki GG Network SA aplikacji, czyli radia OpenFM. Usługa ta dociera do coraz szerszej grupy odbiorców, stając się jednocześnie najpopularniejszym radiem internetowym w naszym kraju.

Źródło: Megapanel PBI / Gemius

Źródło: Megapanel PBI / Gemius

Począwszy od pierwszej wersji, datowanej na 15 sierpnia 2000 roku, komunikator GG bardzo szybko zyskał uznanie całej rzeszy użytkowników. Choć aplikacja w pewnym momencie przestała się rozwijać i wieszczono jej koniec, to za każdym razem okazywało się, że nie tak łatwo pozbyć się najpopularniejszego komunikatora internetowego. GG przeżywa obecnie swoją kolejną młodość i nic nie zwiastuje, by ktokolwiek miał zagrozić pozycji „słonecznej” aplikacji.

Źródło: Megapanel PBI/Gemius

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.