Galaxy Note Edge kolejnym ozłoconym Samsungiem

Opublikowano: 2014-12-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-złotyW październiku bieżącego roku pojawił się w Wietnamie złoty Samsung Galaxy Note 4. W zeszłym miesiącu światło dzienne ujrzał pozłacany BlackBerry Passport. Jeśli jednak żaden z tych modeli nie przypadł komuś do gustu, może zmieni to luksusowy Galaxy Note Edge?

Nietypowy wygląd Galaxy Note Edge sprawia, że proces złocenia nie należy do najłatwiejszych i zajmuje około 5 godzin. Choć większość złota znajduje się na metalowych krawędziach, nie brakuje tego typu elementów również dookoła aparatu i przycisku Home.

news-samung-galaxyedge-złotyNie podano ceny urządzenia, ale prawdopodobnie będzie ona podobna do kwoty, jaką należy zapłacić za 24-karatowego Galaxy Note 4, czyli około dwa tysiące dolarów.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.