Galaxy S7 w leasingu? Samsung szykuje ciekawe rozwiązanie dla swoich klientów

Opublikowano: 2016-01-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

Samsung Galaxy S6We wrześniu ubiegłego roku pojawiły się raporty, zgodnie z którymi Samsung ma w planach uruchomienie specjalnego programu leasingu obejmującego flagowe modele smartfonów. Być może wystartuje on razem z nadchodzącym Galaxy S7.

Doniesienia z Korei Południowej sugerują, że nowa propozycja od Samsunga będzie podobna do wprowadzonego przez Apple programu Upgrade. Ma ona zadebiutować równocześnie z Galaxy S7 i opierać się na stałych, miesięcznych opłatach za telefon oraz możliwości swobodnej wymiany przy okazji corocznej premiery kolejnych flagowców producenta. Byłby to z pewnością dobry sposób na zatrzymanie klientów, którzy dodatkowo nie musieliby od razu wykładać pełnej sumy na wyczekiwany sprzęt.

W ramach przypomnienia, uruchomiony przez Apple w zeszłym roku iPhone Upgrade Program wymaga od konsumentów podpisania dwuletniej umowy opiewającej na sumę 32 dolarów miesięcznie. W zamian otrzymują oni co roku nowego smartfona bezpośrednio od kalifornijskiego producenta. W programie zawarty jest również plan ochrony AppleCare+.

Źródło: Reuters, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.