Garmin Vivomove - stylowy smartwatch dla aktywnych

Opublikowano: 2016-05-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-garmin-vivomove-2Smartwatche stanowią jedne z najszybciej rozwijających się urządzeń w technologicznym świecie, jednak zwykle ich producenci stawiają na masę (często niepotrzebnych) funkcji kosztem eleganckiego designu. Nielicznym wyjątkiem jest amerykańska firma Garmin i jej nowy zegarek Vivomove.

Garmin Vivomove to idealny przykład dobrze skrojonego smartwatcha. Wygląda jak tradycyjny, stylowy czasomierz i oferuje przy tym kilka najbardziej podstawowych, ale w większości przypadków zupełnie wystarczających opcji fitness. Zaletą urządzenia jest też jego wodoodporność do 50 metrów oraz wymienna bateria, która ma wytrzymać rok działania. Vivomove jest kompatybilny ze smartfonami na Androidzie, iOS oraz Windows Phone i łączy się z dedykowaną aplikacją Garmin Connect.

news-garmin-vivomove-1

Na tarczy zegarka znajdują się dwa paski – jeden z nich daje użytkownikowi podgląd danych zebranych przez sensory, w tym liczbę przebytych kroków, spalone kalorie czy jakość snu. Drugi „miernik” jest swego rodzaju przypomnieniem i motywacją do tego, aby ruszyć się z miejsca i spędzić czas nieco aktywniej.

Podstawowa, sportowa wersja Garmin Vivomove została wyceniona na 150 dolarów. Edycja z kopertą ze stali nierdzewnej i skórzanym paskiem to wydatek rzędu 300 dolarów.

Źródło: Phonearena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.