Gboard - klawiatura z wyszukiwarką dla iOS

Opublikowano: 2016-05-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #gry / aplikacje

news-google-gboardGoogle opublikował dzisiaj nową klawiaturę dla urządzeń z systemem iOS, w której zintegrowana została wyszukiwarka internetowa.

Gboard, bo tak nazywa się rzeczona klawiatura, pozwala na szybkie i komfortowe wyszukiwanie treści w Internecie, jak również obrazków w formacie GIF i ikon Emoji (bez konieczności żmudnego przewijania listy w poszukiwaniu upragnionej grafiki). Wszystko odbywa się w aplikacji, więc użytkownik nie musi uruchamiać osobnego okienka z przeglądarką, aby znaleźć potrzebne informacje, którymi można potem podzielić się z rozmówcą. Oprócz tego, klawiatura pozwala na szybkie pisanie bez odrywania palców od ekranu.

Gboard można już pobierać w sklepie Apple App Store. Poniżej możecie zobaczyć krótkie przedstawienie aplikacji i jej zalet.

Źródło: Google, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.