GFXBench odkrywa szczegóły specyfikacji Huawei Nexus

Opublikowano: 2015-09-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-nexus-huaweiNadchodzący Huawei Nexus pojawił się w bazie danych kolejnego benchmarka, dzięki czemu ujawnione zostały kolejne informacje na temat jego prawdopodobnej specyfikacji technicznej.

Debiutujący w GFXBench 3.1 smartfon powstający przy współpracy Google i Huawei ukrywa się pod nazwą Huawei Angler. Jego ekran ma przekątną 5.7-cala i rozdzielczość QHD (1440 x 2560 pikseli), a sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy Snapdragon 810, wspierany przez grafikę Adreno 430, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej na dane i aplikacje użytkownika. Główny aparat ma 12 Mpix i jest w stanie nagrywać wideo w rozdzielczości 2160p, czyli 4K. Przedni aparat ma z kolei 8 Mpix, co powinno umożliwić robienie wysokiej jakości zdjęć selfie. Nad wszystkim czuwa natomiast system operacyjny Android 6.0 Marshmallow.

news-huawei-nexus-gfxbenchPremiera Nexusa od Huawei, jak i LG Nexus 5X spodziewana jest na 29 września. Przedsprzedaż smartfonów ma ruszyć dwa tygodnie później.

Źródło: GFXBench

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.