Główny projektant Apple: Szwajcarzy będą w tarapatach

Opublikowano: 2014-09-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #Apple #sprzęt / podzespoły

news-apple-ive-1
Jony Ive, szef projektantów produktów w Apple twierdzi, że po premierze iWatch szwajcarski przemysł zegarmistrzowski może się znaleźć w poważnych kłopotach.

W wypowiedzi dla dziennika The New York Times Jony Ivy, główny projektant urządzeń produkowanych przez Apple stwierdził, że po premierze elektronicznego zegarka iWatch lub iTime (prawdziwą nazwę poznamy dopiero 9 września) słynni szwajcarscy producenci zegarków, których produkty cieszą się na świecie zasłużoną renomą, będą mieli poważne kłopoty.

Według słów Ivy’ego nowy zegarek Apple będzie tak przełomową konstrukcją, że całkowicie zmieni świat zegarków jaki dzisiaj znamy, nie tylko pod względem ich funkcjonalności, lecz także formy. To może zaś oznaczać, że w nadchodzących latach tradycyjne zegarki będą stopniowo traciły użytkowników na rzecz nowoczesnych smartwatchy takich jak nadchodzący właśnie iWatch/iTime.

Jony Ive znany jest nie od dzisiaj z buńczucznych zapowiedzi dotyczących nowych produktów Apple’a, Niektóre po części się sprawdziły w postaci rynkowego sukcesu iPhone’a lub iPada. Ale czy tym razem będzie tak samo? To się okaże.

Źródło: New York Times

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.