Google Allo pobrany już ponad 5 milionów razy

Opublikowano: 2016-10-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #gry / aplikacje #sprzedaż / wyniki

news-google-allo-2Nowy komunikator Google zainteresował użytkowników urządzeń z Androidem na tyle, że krótko po premierze pobrali go ponad 5 milionów razy.

Google Allo zadebiutował 21 września i już po 4 dniach przekroczył granicę miliona pobrań, znajdując się na szczycie listy najbardziej popularnych darmowych aplikacji w USA. Kilka dni później jego popularność wzrosła jeszcze bardziej – aktualne statystyki wskazują, że Allo pobrało z Google Play pomiędzy 5 a 10 milionów osób (sklep nie podaje dokładnych liczb), a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Więcej na temat Google Allo, czyli rozbudowanego komunikatora z Google Assistant znajdziecie tutaj.

Warto również dodać, że miesiąc wcześniej swoją premierę miał inny komunikator Google’a o nazwie Duo. Służy do rozmów wideo 1:1 w jakości HD.

Źródło: własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.