Google Voice Search jeszcze szybsze i dokładniejsze

Opublikowano: 2015-09-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #gry / aplikacje

news-google_voice_search-aktualizacja-1Użytkownicy urządzeń z Androidem i iOS mogą już pobierać aktualizację Google Voice Search, która wprowadza wyszukiwanie głosowe na jeszcze wyższy poziom.

Google poinformowało na swoim blogu o zmianach w aplikacji oraz pochwaliło się najnowszymi dokonaniami w algorytmach wyszukiwania głosowego, które doprowadziły do znacznego ulepszenia Voice Search. Członkowie Google Speech Team wprowadzili nowy silnik, oparty na nawracającej sieci neuronów, który jest w stanie z większą dokładnością i szybkością rozpoznawać słowa, m.in. poprzez zmniejszenie opóźnienia między mową a jej interpretacją. Udoskonalony model głosowy potrafi również lepiej odróżnić podobnie brzmiące litery. Co więcej, teraz Google Voice Search łatwiej zrozumie słowa wypowiadane w cichy sposób, jak również te w głośnym otoczeniu.

Aktualizacja jest już dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play.

Źródło: The Verge

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.