Gra Hearthstone w Galaxy Gifts – gratisy dla posiadaczy Samsunga Galaxy S6

Opublikowano: 2015-08-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #gry / aplikacje #sprzęt / podzespoły

news-hearthstone-galaxy_giftsKolejna gratka dla użytkowników Samsung Galaxy S6. Hearthstone, niezwykle popularna gra karciana jest już dostępna w pakiecie Galaxy Gifts. Co więcej, każdy kto zagra w tę produkcję na wspomnianym flagowcu, otrzyma 3 bezpłatne klasyczne pakiety kart i błyszczący rewers Galaxy Gifts.

Kolekcjonerska gra karciana Hearthstone: Heroes of Warcraft, podbiła wirtualny świat ponad rok temu. O jej ogromnej, nieustającej popularności świadczy między innymi liczba założonych kont, która przekroczyłą już 30 milionów. Jednak nie tylko gracze docenili tytuł studia Blizzard Entertainment. Gra została bardzo dobrze przyjęta również przez krytyków, uzyskując wysokie wyniki w recenzjach i rankingach.

Hearthstone to strategiczna gra w karty o prostych zasadach i dynamicznej akcji. Gracze tworzą własne talie, rzucają zaklęcia i przywołują rozmaite stwory. Podczas zajadłych pojedynków dowodzą bohaterami uniwersum Warcrafta. Gra opiera się na pojedynkach online przeciwko innym graczom. Składa się z treningu oraz dwóch kampanii Naxxramas i Czarnej Góry. Produkcja oferuje także tryb rozgrywki wieloosobowej, jak: Pojedynek, Arena, Karczemna bójka, Wyzwanie i Tryb obserwatora. Gracze wybierają bohaterów spomiędzy dziewięciu klas. Do wyboru są: mag, kapłan, czarnoksiężnik, druid, paladyn, wojownik, łowca, łotr i szaman. Każda z postaci posiada własne karty i wyjątkowe moce. Użytkownicy Hearthstone mogą również dodać karty neutralne do każdej z klas.

Do gry dostępne są trzy rozszerzenia, zatytułowane: „Klatwa Naxxramasa”, „Gobliny vs Gnomy” oraz „Czarna Góra”. Producenci Hearthstone pracują obecnie nad czwartym rozszerzeniem, które zostało nazwane „Wielkim Turniejem”.

Dla miłośników Hearthstone Samsung przygotował niespodziankę – specjalne upominki dla posiadaczy smartfona Galaxy S6. Są to trzy bezpłatne, klasyczne pakiety kart i błyszczący rewers Galaxy Gifts. Aby dostać nagrody z promocji Galaxy Gifts wystarczy pobrać mobilną wersję gry Hearthstone ze sklepów Samsung Galaxy Apps lub Google Play. Następnie ukończyć samouczek i stworzyć konto. Upominki powinny dotrzeć już po pierwszym zalogowaniu do gry. Nagrody z promocji można pobrać bez względu na miejsce, ale tylko raz dla danego konta.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.