Gratisowy bilet do kina za płatność telefonem

Opublikowano: 2015-10-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje

news-blik-darmowy_biletZa każdą transakcję dokonaną systemem płatności BLIK w sieci Multikino lub Helios o minimalnej wartości 20 złotych można otrzymać darmowy bilet do kina.

Promocja dotyczy osób, które korzystają z systemu płatności mobilnych BLIK i zapłacą przy jego pomocy rachunek w kasie kina lub online o wartości nie mniejszej niż 20 zł. Otrzymują one w zamian gratisowy bilet na wybrany seans 2D, w dowolnym dniu tygodnia i godzinie, w kinach pod szyldem Multikino, Silver Screen oraz Helios. Nie dotyczy siedzeń VIP i sal Xtreme, filmów wyświetlanych w technologii 3D, seansów filmowych w salach Platinum i strefie Velvet oraz Projekcji Specjalnych.

Dziennie można otrzymać maksymalnie jeden voucher. Z oferty można skorzystać do 13 grudnia 2015 roku. Pełna lista kin, które zostały objęte promocją znajduje się w regulaminie.

Źródło: Blik

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.