Guru z Ikei kpi z Apple

Opublikowano: 2014-09-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #reklamy / promocje

news-ikea-bookbook-2W serwisie YouTube pojawiła się reklama nowego katalogu Ikea, w której szwedzka firma jawnie parodiuje styl reklam koncernu Apple.

Ten katalog dostaniesz w ręce w pełni naładowany, a bateria w nim będzie wieczna – to jedno ze zdań , które padają w nowym filmie reklamowym, który firma Ikea, znany producent artykuł wyposażenia domu, opublikowała w serwisie YouTube. Występujący na ekranie Jorgen Eghammer, szef projektantów Ikei, zachwala zalety nowego papierowego katalogu wyraźnie naśladując styl, w jakim Jony Ive, główny architekt produktów Apple opowiada o nich w promocjach koncernu z Cupertino. Warto zobaczyć, bo jest się z czego pośmiać!

Źródło: YouTube

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.