Gwiazdkowe prezenty w Heyah

Opublikowano: 2015-12-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #telefony / urządzenia #Heyah

news-heyah-gwiazdkowe_prezenty-1Pakiety Smart w Heyah na abonament zostały wzbogacone o ciekawe świąteczne gadżety, m.in. specjalny przenośny akumulator.

Od dziś każdy, kto poprzez stronę www.heyah.pl zamówi nowy numer lub przeniesie aktualny numer z innej sieci do Heyah na abonament i zaopatrzy się w pakiet Heyah Smart M, L lub XL w opcji z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, zgarnie dodatkowo w prezencie powerbank od Heyah. Oferta trwa do wyczerpania zapasów, ale wśród gwiazdkowych prezentów od operatora znajdą się jeszcze inne ciekawe propozycje – słuchawki i statyw do zdjęć selfie, których należy wypatrywać na Twitterze @TmobilePolska i profilu Heyah na Facebooku.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.