Happy Days w Plusie - dwa razy więcej GB w każdej ofercie

Opublikowano: 2016-10-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #mixy #Internet mobilny

promocja-plus-happydays-1Ruszyła kolejna edycja promocji Happy Days w sieci Plus. Tym razem dotyczy ofert: abonamentowej, mixa oraz internetowej, w których podwojono liczbę dostępnych gigabajtów, a dodatkowo można mieć urządzenia w atrakcyjnych cenach.

W Happy Days w ofercie JA+ Abonament promowane są dwa smartfony Sony. Pierwszym jest Sony Xperia E5, który można mieć już za 1 zł w abonamencie za 69.99 zł dla przenoszących numer, a w nim nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 10 GB. Drugi to Sony Xperia XA również za 1 zł, dostępny w abonamencie za 99.99 zł dla przenoszących numer, z no limit i pakietem danych 20 GB. W ofercie dla przenoszących numer można też zyskać 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

W JA+ Mix w ramach Happy Days można nabyć za 1 zł zestaw dwóch smartfonów: ZTE Blade A452 oraz ZTE Blade A310, albo również za 1 zł dwusimowego ZTE Blade V7 lite. Smartfony dostępne są w ofercie z doładowaniem 50 zł miesięcznie w wariancie elastycznym, w której oprócz 6 GB Internetu jest także 500 minut do wszystkich sieci komórkowych i SMS-y bez limitu.

W promocji dla oferty JA+ Internet LTE można mieć w pakiecie podstawowym dwa razy więcej Internetu niż dotychczas oraz router Wi-Fi D-Link DWR-921E, wykorzystujący technologię LTE kat. 4. Za 59.99 zł miesięcznie, a w ramach smartDOM nawet za 30 zł, jest teraz 100 GB podstawowego pakietu danych, a wspomniany router kosztuje 3 zł. Promocja obejmuje wyłącznie ofertę z modemem lub routerem (stacjonarnym lub mobilnym) w umowach na 24 miesiące.

Promocja dotyczy tylko ofert zawieranych za pośrednictwem strony www.plus.pl.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.