HD Voice od Plusa w całej Polsce

Opublikowano: 2015-04-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #pakiety / usługi

news-plus-hd-voicePlus wprowadził dla wszystkich swoich klientów technologię HD Voice na terenie całego kraju, dzięki której mogą się cieszyć jeszcze lepszą jakością połączeń i większym komfortem prowadzonych rozmów.

W pierwszym etapie, pod koniec 2014 roku, usługa HD Voice była dostępna w sieci Plus w Warszawie i części województwa mazowieckiego oraz województwach Polski wschodniej. Od teraz, a dokładnie od końca marca mogą z niej korzystać klienci Plusa na terenie całego kraju.

Usługa jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych działań aktywacyjnych, czy ustawiania sprzętu. Jest automatycznie dostępna dla wszystkich klientów. Wystarczy posiadać odpowiedni telefon lub smartfon – HD Voice obsługuje zdecydowana większość nowoczesnych urządzeń sprzedawanych w ostatnich latach. Technologia oferuje lepszą jakość dźwięku prowadzonych rozmów telefonicznych, a głos słyszany w słuchawce jest bardziej naturalny i wyostrzony.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.