Heyah: Nowe pakiety internetowe w ofertach na abonament

Opublikowano: 2015-05-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi

news-heyah-internet-pakiety-1W nowych abonamentach Heyah Smart pojawiła się nowa oferta, dzięki której użytkownicy mogą cieszyć się nieograniczoną ilością dodatkowych paczek danych.

Nowa promocja „Heyah Smart Plus Internet” pozwala wszystkim użytkownikom oferty abonamentowej w Heyah Smart S, M, L oraz XL aktywować dodatkowe paczki Internetu w zależności od potrzeb – od 250 MB za 6 zł, aż do 6 GB za 30 zł.

news-heyah-internet-pakietyPakiety są jednorazowe i co najważniejsze – można aktywować dowolną liczbę dodatkowych paczek. Gigabajty się sumują i pozostają ważne do końca cyklu rozliczeniowego. Aktywacja wybranego pakietu następuje w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia aktywacji i zostaje potwierdzona wiadomością SMS.

Regulamin oferty promocyjnej „Smart plus Internet” dla abonentów Heyah.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.