Heyah: Nowe taryfy Smart na kartę i abonament

Opublikowano: 2015-04-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #prepaidy

news-smartfonowa-heyahHeyah wprowadza nowe taryfy Smart dla użytkowników ofert na kartę i abonamentowych. Z pakietów będzie można skorzystać od przyszłego tygodnia.

W nowej ofercie Heyah znalazły się cztery pakiety Smart w wariancie S, M, L i XL. W każdym z nich znajdziemy paczkę Internetu od 1 do 5 GB. Ponadto, abonenci otrzymują gwarancję rozmów do wszystkich sieci komórkowych za maksymalnie 29.99 zł. Ceny pakietów zaczynają się od 9.99 zł do 29.99 zł. Otrzymujemy również SMS-y i MMS-y bez limitów (za wyjątkiem Smart S), a w dwóch najdroższych ofertach (L i XL) dodatkowo nie są naliczane opłaty za transmisję danych za dostęp do Facebooka i Messengera.

news-heyah-pakiety-smartKoszt minuty połączenia w nowej Heyah wynosi 29 groszy, a w najniższym pakiecie Smart S SMS-y do wszystkich sieci kosztują 14 groszy. MMS-y to wydatek rzędu 28 groszy za 100 kb w prepaid (na kartę) i 18 groszy za 100 kb w postpaid (abonament).

W obu wersjach użytkownik otrzymuje dostęp do tych samych pakietów i w każdej chwili klient może przejść z karty na abonament, a w przypadku korzystania z abonamentu może z niego zrezygnować kiedy chce. Po rozwiązaniu umowy dalej można korzystać z numeru w ofercie na kartę.

Istnieją również dodatkowe pakiety internetowe w ofercie prepaid. W razie potrzeby można dokupić 250 MB za 6 zł, 1 GB za 10 zł, 3 GB za 20 zł lub 6 GB za 30 zł. Pakiety się sumują i zachowują ważność do końca cyklu rozliczeniowego. Można również skorzystać z dodatkowych pakietów na połączenia i pakietów roamingowych Travel&Surf UE, do wykorzystania na terenie wszystkich krajów Unii Europejskich.

news-heyah-smart-dodatkowe_usługi news-heyah-smart-pakiety-roamingNowe taryfy Heyah są dostępne dla obecnych, nowych, jak i przenoszących numer klientów. Ponadto, za przeniesienie numer z innej sieci do Heyah na kartę operator przyznaje bonusy w postaci: 1000 minut do wykorzystania przez 3 miesiące na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, 2 GB Internetu za darmo przez 30 dni oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich za darmo przez 30 dni. Wystarczy tylko jednorazowo doładować swoje konto kwotą minimum 20 zł.

Oferta trafi do sprzedaży 20 kwietnia 2015 roku.

Źródło: Heyah

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.