Heyah/T-Mobile: Codziennie do wygrania smartfony Microsoft Lumia 535

Opublikowano: 2015-05-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pozostali operatorzy #telefony / urządzenia

news-tmobile-heyah-konkurs-lumia535T-Mobile przygotował specjalny konkurs dla swoich abonentów (korzystających także z ofert Heyah), w ramach którego każdego dnia do wygrania jest aż 5 smartfonów Microsoft Lumia 535.

Konkurs polega na gromadzeniu jak największej liczby punktów. Do konkursu klienci mogą dołączyć aktywując dowolny z nowych pakietów w T-Mobile na kartę lub Mix (tj. Pakiet: 2 w 1, 3 w 1 lub 4 w 1), aktywując nowy dedykowany starter z w/w pakietami, czy też podpisując umowę lub aneks w Mix. Punkty zliczają się na bieżąco, a codziennie na pięć osób z największą liczbą zgromadzonych punktów czekają smartfony Microsoft Lumia 535. Co więcej, dzięki poleceniu konkursu swoim znajomym, klient zwiększa swoje szanse w walce o nagrodę, ponieważ każde polecenie to dodatkowe punkty na koncie. Pełna lista aktywności premiowanych punktami jest dostępna w regulaminie. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy nowej oferty T-Mobile na kartę oraz Mix.

Regulamin konkursu „Aktywuj ofertę wszystko w jednym i powiedz znajomym”.

Zasady prezentują się identycznie w przypadku osób korzystających z ofert Heyah. Użytkownik otrzymuje punkty już za samą aktywację dowolnego z pakietów Smart (S, M, L lub XL) w Heyah, która jest jednoznaczna z dołączeniem do konkursu, aktywację startera Smart w Heyah na kartę (50 pkt) lub podpisanie umowy na abonament w Heyah (100 pkt). Ponadto, za polecenie konkursu i nowej smartfoNOWEJ Heyah swoim znajomym zwiększa się szanse w walce o nagrodę, otrzymując jednorazowo nawet 100 dodatkowych punktów. Pełna lista aktywności premiowanych punktami jest dostępna w regulaminie. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy nowej SmartfoNOWEJ oferty Heyah na kartę lub abonament.

Regulamin konkursu „Aktywuj ofertę Heyah i powiedz znajomym”.

Konkurs trwa do 11 czerwca.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.