Heyah zdejmuje limity na Internet w abonamencie

Opublikowano: 2015-07-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny #wideo #Heyah

news-heyah-abonament-internet-no_limitOd 21 lipca wybierając pakiet Heyah Smart XL otrzymuje się nielimitowany Internet, bez związywania się długoterminową umową. Do tego w każdej ofercie można dokupić nieograniczone rozmowy do wszystkich na komórki i stacjonarne za 19.99 zł miesięcznie.

Użytkownicy pakietu Smart XL otrzymają w ramach standardowej opłaty 29.99 zł SMS-y i MMS-y do wszystkich (krajowe sieci komórkowe), dostęp do Facebooka oraz usługę nielimitowanego dostępu do Internetu, bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie opłata za Internet bez limitu będzie wynosiła 19.99 zł miesięcznie. Tyle samo kosztować będzie usługa nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci krajowych. Maksymalna końcowa opłata wynosić będzie 49.98 zł przez pierwsze trzy miesiące, a po tym czasie 69.97 zł.

news-heyah-abonament-pakiety_smartNo limit oraz usługę nielimitowanych połączeń mogą aktywować także aktualni użytkownicy pakietu Smart XL, wpisując w swoich smartfonach odpowiednie kody:

  • Nielimitowany Internet – *140*797# (oraz przycisk nawiązania połączenia)
  • Nielimitowane połączenia – *140*798# (oraz przycisk nawiązania połączenia)

W pakiecie Smart XL w standardowej cenie abonamentu użytkownicy znajdą natomiast 10 GB miesięcznie. A dzięki usłudze darmowego Facebooka, korzystanie z tej aplikacji nie zlicza się do zużycia danych w ramach miesięcznego paczki danych.

Wprowadzeniu oferty towarzyszy kampania reklamowa, realizowana pod hasłem „Prostujemy”, obecna w najpopularniejszych mediach. Za strategię i kreację całej kampanii odpowiedzialna była agencja Brain. Za reklamę w Internecie odpowiada agencja Next, natomiast za zakup mediów dom mediowy Starcom.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.