Honor 8 w sprzedaży w Polsce

Opublikowano: 2016-08-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-huawei-honor8Huawei wprowadził do naszego kraju najnowszy smartfon Honor 8, który można zamawiać przedpremierowo w sieci Plus. Znamy również cenę urządzenia w otwartej sprzedaży.

Honor 8 jest wyposażony w 5.2-calowy wyświetlacz LTPS o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 950, 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci na dane i aplikacje użytkownika. Smartfon ma również slot kart microSD, który może posłużyć jako drugie gniazdo karty SIM, podwójny aparat 12 Mpix, przednią kamerę 8 Mpix, LTE kat. 6, baterię o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania oraz czytnik linii papilarnych. Całość pracuje na Androidzie 6.0 Marshmallow z nakładką EMUI 4.1.

Honor 8 jest dostępny w przedsprzedaży sieci Plus w cenie rozpoczynającej się od 3 zł. Cena na wolnym rynku wynosi 1999 zł, a premiera nastąpi 1 września. Telefon występuje w Polsce w wersjach kolorystycznych: Midnight Black, Pearl White i Sunrise Gold.

news-huawei-honor8-1

Źródło: Huawei, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.