Honor V8 z podwójnym aparatem fotograficznym

Opublikowano: 2016-04-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-honor-v8Na 10 maja zapowiedziana została konferencja prasowa, na której ujrzymy topowy model należącej do Huawei marki Honor. Smartfon, podobnie jak tegoroczny Huawei P9, ma się wyróżniać dwoma aparatami na tylnym panelu.

Chińska firma opublikowała grafikę zapowiadającą premierę Honor V8. Jest to następca wydanego w ubiegłym roku modelu Honor 7, tyle że z nieco zmienionym nazewnictwem. O urządzeniu aktualnie nie wiadomo zbyt wiele, ale według spekulacji otrzyma ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 950, 4 GB pamięci RAM i czytnik linii papilarnych do autoryzacji płatności mobilnych.

Najważniejszym punktem flagowca ma być jego konfiguracja aparatów, na którą składać się mają dwie znajdujące się z tyłu jednostki z matrycami o rozdzielczości 12 Mpix. Będzie to więc podobny układ jak w Huawei P9, z tą różnicą, że nie będą to obiektywy certyfikowane przez firmę Leica Camera AG.

news-honor-v8-grafika

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.