HTC: Nowy, flagowy smartfon w październiku

Opublikowano: 2015-07-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-cher-wang-htcPodczas corocznego spotkania udziałowców, CEO HTC, Cher Wang przeprosiła za spadek cen akcji firmy, ale jednocześnie zapewniła, że na ten rok szykowany jest nowy „bohater”, które pozwoli wyjść na prostą. Smartfon wraz z One M9 ma tworzyć tegoroczne duo flagowców.

Celem poprawy sytuacji w najważniejszym biznesie HTC, smartfonach, Wang stwierdziła, że w październiku do sprzedaży trafi produkt określany mianem „bohatera”. Spekuluje się o nim już od dłuższego czasu, a ostatnie poszlaki wskazują, że mowa o HTC Aero, o czym poinformował znany z wielu branżowych wycieków Evan Blass (@evleaks). Urządzenie to nie zastąpi jednak One M9, który nie sprzedaje się tak, jak zakładano przed premierą – oba modele będą współistniały na rynku.

CEO HTC ujawniła też, że firma pracuje nad urozmaiceniem portfolio produktów. Do końca tego roku zaprezentowane zostaną kolejne smartfony z kilku serii, przeznaczone dla różnych odbiorców. Niestety, nie wiemy o nich nic więcej. Na 2016 rok szykowany jest z kolei kompletnie przemodelowany, pełen innowacji flagowiec, który ma zatrzeć złe wrażenie po nieco wtórnym One M9, będącym odświeżeniem zeszłorocznego One M8. Czy plan się ziści? Miejmy nadzieje. Tajwańskiego producenta stać na ciekawe pomysły, dlatego czas je realizować.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.