HTC 10 i jego aparat Ultra Selfie

Opublikowano: 2016-05-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc10-reklamaHTC 10, jak przystało na smartfon klasy premium, ma się czym pochwalić w kontekście możliwości fotograficznych. Informuje o tym nowy spot reklamowy.

Jednym z ciekawszych elementów tegorocznego flagowca HTC jest jego przednia kamerka z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix, optyczną stabilizacją obrazu i jasnym obiektywem (f/1.8). To właśnie na niej skupia się najnowsza, 30-sekundowa reklama, w której aż roi się od zdjęć selfie, które zdaniem tajwańskiego producenta są niesamowite bez względu na okoliczności ich zrobienia. Dodatkowo, jak zapewnia HTC, materiał został w całości nagrany za pomocą „Dziesiątki”.

Na temat HTC 10 i pierwszych wrażeń Teleguru z jego użytkowania możecie przeczytać w osobnym artykule, znajdującym się pod tym adresem.

Źródło: HTC, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.