HTC 10 ma dostarczyć niezapomnianych doznań muzycznych

Opublikowano: 2016-04-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc10-teaserHTC po raz kolejny zwraca naszą uwagę na nadchodzącego smartfona HTC 10. Najnowszy materiał zapowiada najlepszy w historii system dźwiękowy BoomSound.

Do wysokiej jakości dźwięku zdążyliśmy się już przyzwyczaić w poprzednich modelach HTC i nie inaczej będzie w HTC 10. Tajwański producent, który wcześniej chwalił się, że jego nowość zapewni światowej klasy aparaty, tym razem chce nas przekonać, że „nie każda muzyka jest sobie równa”, o czym mamy się przekonać 12 kwietnia, a więc w dzień premiery flagowca.

Obietnice najlepszej jak do tej pory jakości dźwięku, którą zapewnić ma udoskonalony układ głośników BoomSound (zapewne przy wsparciu dodatkowego przetwornika audio) brzmią oczywiście kusząco i jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę oczekiwania na HTC 10. Jeśli producentowi uda się zrealizować swoje dotychczasowe założenia, szykuje się wyjątkowo udany smartfon, który może zmazać plamę po wtórnym HTC One M9.

Przypomnijmy, że w kwestii specyfikacji HTC 10 ma zaoferować m.in. ekran Super LCD o przekątnej 5.15-cala i rozdzielczości QuadHD (1440 x 2560 pikseli), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM i aparat fotograficzny 12 Mpix w technologii UltraPixel.

Źródło: HTC, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.