HTC 10 może się doczekać odpowiednika z linii Desire

Opublikowano: 2016-07-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły #plotki

news-htc10-2Evan Blass donosi, że HTC pracuje nad nowym smartfonem Desire 10, którego debiut miałby przypaść jeszcze na ten kwartał.

Z wielu recenzji i opinii użytkowników wynika, że HTC 10 to jeden z ciekawszych smartfonów na rynku, jednak nie potwierdzają tego dotychczasowe wyniki sprzedaży i prognozy analityków. Wskazują oni, że smartfon może zostać wyprodukowany jedynie w milionie egzemplarzy do końca tego roku. Dla przykładu, Samsung sprzedał już około 26 milionów Galaxy S7/S7 edge. Być może jednak lepiej poradziłby sobie tańszy, ale niewiele gorzej wyposażony „średniak”?

news-desire10-twitter

Według Evana Blassa (@evleaks), HTC przygotowuje się do wydawania modelu Desire 10 – premiera ma nastąpić pod koniec trzeciego kwartału. Niewykluczone, że jego prezentacja odbędzie się na wrześniowych targach IFA w Berlinie. Niestety, szczegóły na temat specyfikacji urządzenia nie są znane. Blass podzielił się jedynie zdjęciem głównego aparatu, które może sugerować, że HTC Desire 10 będzie miał podobny aparat jak HTC 10 (12 Mpix, podwójna dioda LED, OIS, obiektyw o jasności f/1.8).

news-desire10-twitter-1

Jest nadzieja, że smartfon nie będzie kolejnym przeciętnym i szybko zapomnianym modelem linii Desire, oferując zbliżoną wydajność i funkcje znane z flagowca w niższej cenie, podyktowanej np. inną jakością materiałów (obudowa plastikowa zamiast metalowej). Czekamy zatem na kolejne wieści o Desire 10.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.