HTC 10 przetestowany. Konkurenci bez szans

Opublikowano: 2016-03-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-htc10-7Wszystkie znaki na niebie wskazują, że HTC 10 będzie jednym z najbardziej interesujących smartfonów tego roku. Z testu AnTuTu wynika również, że może być bezkonkurencyjny jeśli chodzi o wydajność.

Patrząc na przewidywaną specyfikację HTC 10 wiadomo, że będzie to flagowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie powinno zabraknąć najmocniejszego procesora mobilnego w ofercie Qualcomma, czyli Snapdragona 820, a do tego 4 GB pamięci RAM, ekranu o przekątnej 5.15-cala i rozdzielczości QHD oraz aparatu 12 Mpix UltraPixel, który z zapowiedzi producenta ma być „światowej klasy”.

Tymczasem do sieci przedostało się zdjęcie, z którego wynika, że HTC 10 uzyskał w teście AnTuTu przeszło 156 tysięcy punktów. Znajdujący się tuż za nim Xiaomi Mi 5 może się pochwalić rezultatem na poziomie 136 875 punktów.

news-htc10-antutu

Flagowy model Samsunga – Galaxy S7 Edge – osiągnął natomiast 134 599 punktów, jednak z uwagi na fakt, że nie wiadomo w jaki procesor był wyposażony, serwis GSMArena postanowił dokonać własnych pomiarów z udziałem modeli ze Snapdragonem 820 i Exynosem 8890. Żaden z nich nawet nie zbliżył się do nadchodzącego smartfona HTC.

news-htc10-antutu-2

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.