HTC Desire 320 trafia do Polski. Znamy cenę

Opublikowano: 2015-02-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #systemy operacyjne #sprzedaż / wyniki

news-htc-desire320-polskaPolski oddział HTC poinformował o wprowadzeniu do naszego kraju jednego z najnowszych przedstawicieli serii Desire. Smartfon, który swój debiut zaliczył na targach CES w styczniu tego roku, dostępny jest w sklepach z elektroniką, a później także w ofertach telekomów.

HTC Desire 320, to następca modelu 310 i oferuje bardzo podobną do niego specyfikację, będąc urządzeniem przeznaczonym dla mniej wymagających użytkowników. W Polsce dostępny jest jednak w bardziej rozbudowanej wersji, odznaczajacej się większą ilością pamięci RAM (1 GB) i wewnętrznej (8 GB plus obsługa kart microSD do 32 GB), a także diodą doświetlającą LED. Smartfon wyposażono w czterordzeniowy procesor MediaTek MT6582 o częstotliwości taktowania 1.3 GHz, pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, jak również aparat główny 5 Mpix (z wspomnianą diodą LED) i przednią kamerę dedykowaną wideopołączeniom i autoportretom z matrycą o rozdzielczości 0.3 Mpix. Ponadto, w modelu znalazł się modem HSDPA+ (21 Mbps), Bluetooth 4.0, moduł sieci bezprzewodowej w standardzie N oraz bateria o pojemności 2100 mAh. Całość dopełnia system Android 4.4 KitKat.

HTC Desire 320 dostępny jest w dwóch kolorach: białym (Vanilla White) oraz szarym (Dark Grey) i można go zakupić w sklepach z elektroniką w rekomendowanej cenie 549 zł. Później trafi również do ofert operatorów telekomunikacyjnych.

Źródło: HTC

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.