HTC O2 może być następnym flagowcem tajwańskiego producenta

Opublikowano: 2015-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły #plotki

news-htc-o2-informacjeHTC potwierdziło jakiś czas temu, że pracuje nad zupełnie nowym, przemodelowanym flagowcem, a najnowsze doniesienia sugerują, że będzie nim model o nazwie HTC O2, zastępujący znaną serię One.

Wedle ujawnionych informacji, HTC O2 będzie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM oraz, w zależności od wersji, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej na dane użytkownika. Poza tym, w urządzeniu ma się znaleźć bateria o pojemności 3500 mAh. Konstrukcja ma być w pełni pyło- i wodoodporna.

Niestety aktualnie nie wiadomo nic ponad powyższą specyfikacją. Spekuluje się, że urządzenie trafi do sprzedaży pod koniec tego roku, jednak z uwagi na fakt, że ma ono mieć Snapdragona 820, którego debiut przewidziany jest na początek przyszłego roku, wydaje się to mało prawdopodobne. Mówi się również o drugim modelu O2, który zostanie wydany w 2016 roku, a jego konfiguracja ma rzekomo obejmować 5-calowy ekran w jakości 4K.

Źródło: TechRadar

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.