HTC One A9 na zdjęciach prasowych i w kilku kolorach

Opublikowano: 2015-09-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc_a9-aero-1Premiera HTC One A9 spodziewana jest na koniec września, a więc do sieci będzie się przedostawało coraz więcej informacji na jego temat. Najnowsze z nich pochodzą od zazwyczaj niezawodnego Evana Blassa (@evleaks), który pokazał materiały prasowe ukazujące smartfona w kilku opcjach kolorystycznych.

HTC zapewniało, że przy okazji kolejnych smartfonów postawi na odświeżony design i powiewu świeżości, dzięki którym smartfony firmy zaczną sprzedawać się zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli jednak HTC One A9 ma być pierwszym z przykładów nowej strategii, to niestety nie wygląda to za dobrze. Pokazane przez Evana Blassa zdjęcia prezentują smartfona w sześciu kolorach i to, co pierwsze rzuca się w oczy, to tylny panel, który wygląda jak skrzyżowanie rozwiązań z m.in. HTC One M8 i iPhone’a 6. Do tego można zauważyć, że ramki zajmują sporą część przedniej powierzchni urządzenia, co raczej nie dodaje elegancji. Czy takich zmian spodziewali się i oczekiwali fani HTC?

news-htc_one_a9-zdjecia_prasowe-1Przewidywana specyfikacja smartfona obejmuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz aparat główny 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i 4-megapikselowy przedni aparat z technologią UltraPixel. Obraz będzie z kolei prezentowany na 5-calowym wyświetlaczu AMOLED o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, zaś bateria ma mieć pojemność 2150 mAh. Nad całością kontrolę sprawować ma natomiast system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Debiut HTC One A9 spodziewany jest na 29 września.

Źródło: Twitter

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.