HTC One E9+ pojawił się na stronie producenta – wkrótce oficjalna zapowiedź

Opublikowano: 2015-03-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc-one-e9plus-1Już 8 kwietnia w Pekinie odbędzie się specjalna konferencja HTC, na której pokazane mają być nowe smartfony producenta. Wśród nich znajdzie się model One E9+, którego chiński oddział firmy umieścił na swojej stronie.

HTC One E9+ ma 5.5 calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (534 PPI) oraz ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6795 o taktowaniu 2.0 GHz. Urządzenie skrywa w sobie również 3 GB RAM i 16 GB pamięci wbudowanej, a Ci, którzy potrzebują więcej miejsca na dane i aplikacje będą mogli skorzystać z karty pamięci (do 128 GB). Z tyłu znalazł się aparat 20 Mpix, zaś z przodu umieszczono kamerę 4 Mpix UltraPixel. Smartfon zasila bateria o pojemności 2800 mAh. Nie zabrakło też głośników stereo BoomSound znajdujących się z przodu słuchawki. Z innych ciekawostek warto wspomnieć o obecności dwóch slotów na karty SIM oraz wsparciu dla łączności LTE. Konstrukcja zamknięta jest w smukłej, plastikowej obudowie o grubości około 7.5 mm, z metalową ramką dookoła. Całość dopełnia system Android w wersji 5.0.2 Lollipop z nakładką HTC Sense 7.

HTC One E9+ ma kosztować około 480 dolarów. Na więcej szczegółów i oficjalny debiut smartfona musimy jednak poczekać do przyszłego tygodnia. Oprócz niego pojawić ma się również model One E9 i One M9+.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.