HTC One M10 nie zdąży na MWC 2016?

Opublikowano: 2016-01-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły #plotki

news-htc-one-m10-info-1Tegoroczne targi elektroniki Mobile World Congress coraz bliżej, zatem z każdym dniem nasilają się doniesienia dotyczące nowych urządzeń. O dziwo, zdecydowanie najmniej spekulowało się do tej pory o następcy HTC One M9.

Z najnowszych informacji wynika, że HTC może nie ujawnić swojego nowego flagowca w trakcie lutowej imprezy w Barcelonie. One M10 ma za to doczekać się oficjalnej prezentacji na dedykowanej konferencji w marcu, a jego sprzedaż ruszyłaby miesiąc później. Podobno jest to wynikiem chęci wprowadzenia całkowicie nowego designu, który wymaga jeszcze dopracowania.

Przewidywana specyfikacja HTC One M10 ma obejmować procesor Qualcomm Snapdragon 820, aparat główny z matrycą o rozdzielczości 23 Mpix, czytnik linii papilarnych, baterię 3000 mAh oraz system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow, przykryty nakładką HTC Sense 8. Konstrukcja ma spełniać normy certyfikatu IP68, co oznacza, że będzie wodoodporna i pyłoszczelna.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.