HTC One M10 z designem podobnym do One A9

Opublikowano: 2016-01-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc-one_a9-2Tegoroczny flagowiec HTC wciąż pozostaje zagadką, a dotychczasowe informacje nie ujawniły zbyt wielu konkretów. Rąbka tajemnicy uchylił Evan Blass – jeśli podoba się Wam One A9, polubicie One M10.

Jakiś czas temu portfolio tajwańskiego producenta zasiliły smartfony One A9 i One X9. Pierwszy z nich, pomimo wysokiej jakości wykonania (metal i szkło) i dobrej specyfikacji, spotkał się z dużą falą krytyki w związku z jego podobieństwem do iPhone’a 6. Niemniej, HTC zapowiedziało, że kolejne modele w jego ofercie prezentować będą podobne rozwiązania, co zwiastowało ujrzenie kolejnych „iPhone’ów z Androidem”.

W całym tym zamieszaniu zniknął następca HTC One M9. Sugerowano nawet, że oznacza to koniec popularnej serii, jednak wiarygodne źródło branżowych przecieków – Evan Blass ujawnił, że One M10 o nazwie kodowej „Perfume” ma się dobrze i chociaż nie poznaliśmy wielu szczegółów, jego wpis na Twitterze poruszył do dyskusji. Jeśli podoba się nam HTC One A9, to z pewnością nie inaczej będzie z nowym flagowcem. Mimo wszystko liczymy, że pewne zmiany zajdą, nadając wyczekiwanemu modelowi unikalnego charakteru.

Z dotychczasowych doniesień wynika, że HTC One M10 będzie wyposażony w procesor Snapdragon 820, aparat główny 23 Mpix, baterię o pojemności 3000 mAh oraz czytnik linii papilarnych. Jego obudowa ma być odporna na wodę i pyły. Premiera urządzenia prawdopodobnie nastąpi w marcu, kilka tygodni po targach MWC 2016 w Barcelonie.

Źródło: @evleaks

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.