HTC One M7 otrzymuje Lollipopa w Europie

Opublikowano: 2015-02-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #HTC #systemy operacyjne

news-htc-onem7-lollipop-aktualizacjaTajwański koncern udostępnił aktualizację systemu Google Android do wersji 5.0 Lollipop dla posiadaczy modelu One M7 w Europie, w tym oczywiście w Polsce.

Najnowsza wersja OS-a o numerze kompilacji 7.19.401 została udostępniona za pośrednictwem kanału bezprzewodowego OTA (Over-The-Air) i waży nieco ponad 800 MB. Celem uniknięcia dodatkowych opłat związanych z pakietową transmisją danych, zaleca się pobranie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi.

news-htc-onem7-lollipopOprogramowanie w wersji Lollipop wnosi kilka nowych funkcji i zmian w wyglądzie interfejsu, w tym Material Design oraz nowy styl wyświetlania powiadomień na ekranie blokady. Ponadto, dodano wyszukiwarkę w ustawieniah i obsługę wielu aplikacji, a także rozszerzono ustawienia prywatności. Pierwsze opinie na temat aktualizacji dla tego modelu są pozytywne, zatem warto się z nią zapoznać i przetestować na własnym egzemplarzu.

Źródło: własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.